Ahojte, vie mi niekto visvetliť ako je možné že prvý tehu. Test vinše pozityv. A ďalšie štyri negatív? Som s toho trochu nesvoja. Ďakujem.
Ina citlivost testu? Bola to rovnaka znacka ?
Precitaj si pribalovy letak. Mozno robis tie testy zle.
pozitívny poriadne že dve koľajnice? alebo proste len duch? ak slabučká čiarka mohol to byt kľudne aj kanalik alebo duch, niektoré testy ich žiaľ robia aj tak o tehu nejde
Chybny test, nebol to pozitivny test a druha ciarka bola kontrolny kanalik, biochemicke tehotenstvo, moznosti je vela
@ikonica nie iná. Robila som 4 testy do kopi. Prvá bola iná značka aj druhá a posledná značka bola jedna a dva testy boli Obi dva negatívne. Ale MS mi vichadza aš 13. Januara
@nikamosorova no zrovna tieto sú často chybne
Mohlo to byt aj biochemicke tehotenstvo.Ja uz mam 3 taketo za sebou...
@barus26 práve som si spravila ten istý a zase pozityvny. Zrejme pôjdem na gindu a bude to viriesene.
@madielilly a čo to znamená ???
@nikamosorova Mne to lekar vysvetlil ze, biochemicke tehotensti znamená,ze vajicko bolo oplodnene,aj sa snazilo uhniezdit,ale neprislo k tomu,lebo malo nezdravy pocet chomozonov a ak by sa aj udrzalo,tak by mohol hrozit potrat v neskorsom termine a to by sa muselo pravdepodobne pristupit ku kyrezaty ak by sa nevyplavilo vsetko,alebo by hrozili poskodenie plodu.Priroda sa takto dokaze branit

Chybny test