icon

Ahojte. Žienky, riešili by ste stratenú vypchávku v práčke? Určite ju práčka vcucla, v dolnom filtre nie je. Mám volať opravára? Pravdepodobne bude práčka prať ďalej normálne. Ďakujem.

avatar

Pokiaľ perie, nerieš

20. jún 2026
avatar

môže byť v hadici

20. jún 2026
avatar
@lucka_ke

môže byť v hadici

@lucka_ke hadicu ešte skontrolujeme

20. jún 2026
avatar

Možno spadla za bubon.

20. jún 2026
avatar

Žienky, vaši muži "rozoberali" práčku? Dávali dole zadný a horný panel? Manžel sa obáva, či to dá potom dobre naspäť? Či to vôbec pomôže, či to nájde?

20. jún 2026
avatar
@nikanemo

Žienky, vaši muži "rozoberali" práčku? Dávali dole zadný a horný panel? Manžel sa obáva, či to dá potom dobre naspäť? Či to vôbec pomôže, či to nájde?

@nikanemo Práčku manžel nikdy nerozoberal, na to sú opravári práčok. Nám sa takto stratila ponožka. Ale prala som ďalej, bez opravára. Potom po nejakom čase práčka nešla tak ako mala, zavolala som opravára, ten práčku otvoril a našiel tam tú ponožku bola na franforce a ešte 5 korunáčku niekde zakliesnenú. Ale pamätám si, že potom aj musel niečo v tej práčke vymeniť, lebo sa to zničilo, ale už si nepamätám, čo to bolo za súčiastku.

20. jún 2026
avatar

Niekedy aj za tesnenie sa schovavaju veci ,my sme tak nasli asi 3 ponozky

20. jún 2026
avatar

Druhú várku vyprala dobre. Asi to necháme tak. Keď bude práčka potrebovať opravára, dá nám vedieť 🙂.

20. jún 2026