icon

V sobotu mala moja milovaná sestrička a zároveň krstná mama Elišky svadbu a takáto bola nádherná, musela som sa s vami podeliť. Keď som prvýkrát videla túto foto, normálne mi vybehli slzičky šťastia, že ako to ubehlo, ešte len sme chodili na ZŠ, tĺkli sa doma a zrazu je už aj ona vydatá a dúfam, že čoskoro bude tiež mamička 🙂 Ľúbim ju...

1
avatar

to je v snine

8. máj 2014
avatar

krásna 🙂 a prekrásne šaty

8. máj 2014
avatar

@milka42 áno v snine 🙂

8. máj 2014
avatar

@nina2110 Ďakujem pekne 🙂

8. máj 2014