36 dní, v skutočnosti už len 14 teda ak dovtedy vydržíme...zajtra ma čakajú predoperačné vyšetrenia juj...
mám plánovaný cisársky rez
zla poloha? ci? vidim ze u vas objednavaju pred terminom u nas nehrozi :(
@jajavany ja budem rodiť v Martine a to pozerám, že Ty si z Martina 🙂
@nikinka1981 to fakt??? a to teba objednali??? mna nechcu ze mam dojst ked zacnu kontrakcie a ze spravia cisarsky vtedy :(
Tak nech ti vysetrenia dobre dopadnu 🙂
jej tak to uz je za dverami.drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 🙂)
@moniciak ďakujem 🙂 vyšetrenia dopadli dobre 🙂
@ricovanika111 no veru za dverami to veru je, len po dnešku si už nie som istá, že vydržíme do 28.12. ☹
@nikinka1981 preco si nie si ista ze vydrzi???
@nikinka1981 o a to preco?uz sa tam malickej nechce byt,no ale mohla by vydrzat aby bolo vsetko v poriadku...a co uz tak skoro mas ist rodit,vsak az niekedy v januari sa mala,ci nie??
preco len 14? ak smiem vediet 🙂)