Dnes máme za sebou morfologický skríning a vyšiel na jednotku. Na 80% by to malo byť dievčatko, tak uvidíme 🙂
Tinka len tak dalej len tak dalej :D
23. júl 2010
Dnes máme za sebou morfologický skríning a vyšiel na jednotku. Na 80% by to malo byť dievčatko, tak uvidíme 🙂
Tinka len tak dalej len tak dalej :D
Super ,tak teda gratulujeme k bambulke a držím palčeky nech vám to rychlo ubieha 🙂