Ešte 155 dní, ale sa to vlečie...
nikinka1981
autorNo veď práve 10 lunárnych, je to večnosť...
17. aug 2010
Tinka neboj ani sa nenazdáš a už budem mať v náručí svoj vytúžený batôžtek 🙂
18. aug 2010
nikinka1981
autorJa v to veľmi dúfam 🙂
18. aug 2010
presne som na to dnes myslela, ze to je este 5 mesiacov, ale ja uz som v piatom, nikto mi nepovedal ze to bude trvat 10 mesiacov, taka vecnost