Konečne sme po 13 dňoch doma z nemocnice 🙂
som rada, že ste už doma 🙂 Užívaj si to moja a vidíme sa na najbližšej návšteve 🙂
9. jan 2011
Blahozelaaaaaam :D
9. jan 2011
tesim sa na fotecky :D
9. jan 2011
krasne babatko, prajem vam vsetko dobre...veeeela mliecka a pevne zdravie
11. jan 2011
tesime sa uz na vas a na prvu prechadzku 🙂