icon

Morfologický ultrazvuk veľmi dobrý, čo som moc rada a je to dievčatko na 99,9% 🙂)

avatar

Tinka,moc blahoželám ku dobrým výsledkom 🙂

27. aug 2010
avatar

Ďakujem Zuzka 🙂 Som veľmi rada 🙂

27. aug 2010
avatar

Tinka blahozelaaaam k bambulke :D

27. aug 2010
avatar

Ďakujem Lenka, teraz už vraj naisto dievčatko, tak snáď sa to už nezmení 🙂)

27. aug 2010