Takže od dnes som už na materskej 🙂)
nikinka1981
autor@barchee už len bábätká chýbajú 🙂
1. dec 2010
@nikinka1981 rýchlo to ubehne a budeme pridávať fotečky štuplíkov 🙂
1. dec 2010
nikinka1981
autor@barchee Veru, už sa na to teším, len ešte nás čaká k tomu cestička, ale už sa to blíži 🙂
1. dec 2010
to snáď ani nie je pravda...však ty už ideš za chvíľu rodiť 🙂
9. dec 2010
aj jaaaaaaaa :D