icon

Už ,,len" 200 dní a dúfam, že tentokrát bezproblémových...

avatar

Tak drzim palceky nech vsetko dobre dopadne.A preco bezproblemovych???

3. júl 2010
avatar

Pretože už 3x nám to nevyšlo ☹ naposledy pred 8 rokmi, ale teraz tomu už pevne verím 🙂

3. júl 2010
avatar

držím palce,tentoraz to vyjde 🙂

3. júl 2010
avatar

Ďakujem 🙂 a strašne si to želám 🙂

3. júl 2010
avatar

Už sa teším na ten veľký deň D keď to naši chlapi spolu zapijú 🙂

20. júl 2010
avatar

Neboj a Ty hneď o pár mesiacov po mne 🙂

21. júl 2010