Včera aj dnes som cítila také jemné šteklenie v podbrušku a tým, že to neboli črevá som si istá 🙂
nikinka1981
autorNo veru pekný pocit, ale pohyby také úplné to ešte neboli, len také šteklenie, ale viem, že to bolo maličké 🙂
6. aug 2010
Tak Tinuška uz len si to zacat pekne vychutnavat je to uzasny pocit :D
8. aug 2010
gratulujem k pohybom...je to nadherny pocit 🙂