icon
1 / 1
avatar

Nádhera ja " tradičné " milujem....☺

11. okt 2018
avatar

Fuu ja nie nikdy by som sa nevydala v kroji,ale nehovorim ze sa mi to nepaci.

11. okt 2018
avatar

@lenkags ja som si to tiez hovorila, ale ked som ju videla a precitila tu emociu, tak veru keby do toho vhupneme este raz pokojneby som sa na kroj dala nahovorit 🙂

11. okt 2018
avatar
11. okt 2018
avatar

Moj stary je ozaj metlak ako hrom ale tiez by do kroja isiel somnou skoda ze ja uz sa vydat nechcem 😁

11. okt 2018
avatar

@suesue1983 🙂 mozno este prehodnotis 🙂

11. okt 2018