icon

Tak ja sem idem po dlhej dobe prispieť fotkou. My sme sa cez leto párkrát svadbovali, ale v hlave mám najviac svadbu našich kamarátov, susedov, rodičov môjho budúceho zaťa 🙂)) Dress code: kroj ! 🙂 Po 40 rokoch sa u nás robila svadba, kde nevesta bola 100% tradične začepčená, naše mláďatká si to veľmi užili a vždy keď počujú, že bude svadba kdekoľvek pýtajú si kroj 🙂 - vďakabohu, že majú najlepšiu krstnú, ktorá dokázala vyčarovať vývrty na ich hlávkach, lebo so mnou by šli maximálne s krivými copíkmi :D Nikdy som nebola na tradície, ale bola to tak mohutná emócia (nie len skrz toho, že som prvýkrát v živote svadbu fotila), že sa mi rozbúši srdce vždy keď vidím fotky. Tak sa chcem podeliť aj s vami 🙂

avatar

Nádhera ja " tradičné " milujem....☺

11. okt 2018
avatar

Fuu ja nie nikdy by som sa nevydala v kroji,ale nehovorim ze sa mi to nepaci.

11. okt 2018
avatar

@lenkags ja som si to tiez hovorila, ale ked som ju videla a precitila tu emociu, tak veru keby do toho vhupneme este raz pokojneby som sa na kroj dala nahovorit 🙂

11. okt 2018
avatar
11. okt 2018
avatar

Moj stary je ozaj metlak ako hrom ale tiez by do kroja isiel somnou skoda ze ja uz sa vydat nechcem 😁

11. okt 2018
avatar

@suesue1983 🙂 mozno este prehodnotis 🙂

11. okt 2018