Prosim o pomoc baby nejdu mi sem nahrat fotky stale mi pise že: chyba pri nahravani fotky: moze to byt internetom ???dnes je akysi spomaleny
Mne to píše stále a nemôžem si spraviť albumčeky :(
8. jan 2011
urcite to bude internetom aj mne to zvkne robit ked uz mame vycerpany mesacny limit..
8. jan 2011
moze to byt aj velkostou fotiek, skus ich zmensit
8. jan 2011
mne fotky nahravat idu, dokonca sa mi kon nevlecie ako po minule dni, skus si nainstalovat google chrome prehliadac, mozilla obcas strajkuje, mozno to je tym