icon

Ahojte žienky.Nebola niektorá teraz v Poľsku na trhoch?Stále Nový Targ funguje?A cez hranice ,keď som očkovaná nemusím ísť do karantény? Ďakujem za odpovede

sticker
avatar

Trhy fungujú.... nemusíš ísť do karantény

6. okt 2021
avatar

@jakubjakovae ďakujem krásne

sticker
6. okt 2021
avatar

Funguje,bola som 2 tyzdne dozadu. Karantenu nemusis. Pozri FCB nowa targowica

6. okt 2021
avatar

@zara0201 len sa stačí zaregistrovať áno ďakujem

6. okt 2021
avatar

@niky7287 ano a plati pol roka

6. okt 2021
avatar

@zara0201 ďakujem

6. okt 2021
avatar

@niky7287 nie je zac. Chodim casto. Ako su prestahovani na to nove miesto tak je to super. Chodim na kvety,rastliny,na ovocie...

6. okt 2021
avatar

@zara0201 ja som min.rok nebola ,ale už mi to chýba sa ísť vyšalieť so susedou .A trošku zmeniť vzduch.A ľudí bolo veľa či ani nie

6. okt 2021
avatar

@niky7287 bolo vela. Chceli sme zaparkovat tam pri kvetoch a bolo plno. Museli sme ist az na velke parkovisko ku vode.

6. okt 2021
avatar

@niky7287 vobec nekontroluju na hranicah,dnes neter bola anič

7. okt 2021