Ahojte žienky.Nebola niektorá teraz v Poľsku na trhoch?Stále Nový Targ funguje?A cez hranice ,keď som očkovaná nemusím ísť do karantény? Ďakujem za odpovede

niky7287
autor@jakubjakovae ďakujem krásne

6. okt 2021
Funguje,bola som 2 tyzdne dozadu. Karantenu nemusis. Pozri FCB nowa targowica
6. okt 2021
Trhy fungujú.... nemusíš ísť do karantény