icon

Ahojte, tie ktoré robíte doma sushi, kde zháňate teraz suroviny? Viem to nájsť v kauflande alebo tak?

avatar
20. feb 2021
avatar

Áno, kaufland, tesco zoženieš

20. feb 2021
avatar

Billa riasy a ocot, sojovka a wasabi bio obchod. Losos surovy u nas jedine metro. V BA by som kupovala asi v myfish.sk

20. feb 2021
avatar

Ja všetko v kauflande kupujem....len nákladaný zázvor nedokážem zohnať....😔

20. feb 2021
avatar

@mamamoni mne nechuti ale myslim ze ho maju v lildli pocas azijskeho tyzdna. ( a teraz pozeram ze aj kaufland ho na v letakoch ked predavaju azijske veci)

20. feb 2021
avatar

@jonki ďakujem...pozriem

20. feb 2021
avatar

@mamamoni nakladany zazvor maju pravidelne v tescu aj v bille 🙂

20. feb 2021