Oou..... šijem si šijem, pekne v kľude veď malá spí, ešte si hovorím, že konečne pekne spí, lebo za celý deň nič nenaspala a tak si šijem.... a zrazu kukám na hodiny a veď už je sedem!!!!! Oou.... (malá chodí o tomto čase spať už na noc) ... a teraz dilema, nehať ju už tak, či ju ešte zobudiť?????????
Nechaj. Ked sa v noci zobudi, prebal, nakrm. Bude spat dalej
28. sep 2015
Ja mam to iste 😖 dnes nocna 😀
28. sep 2015
Nebuď.
28. sep 2015
Aj ja mam to isté spí uz od pol piatej 🙂 nie ze by mi to vadilo, ale čo chce robit v noci??
28. sep 2015
Ked ju necjas o hodku je hore ci hladna nebo smadna a do rana mas postara o o zabavu