Mamičky chcem Vás upozorniť na mamku snehula38...poslala som jej na účet 14 eur za topánočky,doteraz ani odpoveď ani topánočky....
Je to neskutocne. Ale ja osobne by som nekupovala od niekoho, kto v blogu nema nic, ani jednu informaciu, len 5 veci v bazari a registrovala sa len nedavno.
19. okt 2015
19. okt 2015
@ninoleta Nahlás prosím problém v tejto skupine: https://www.modrykonik.sk/group/7748/detail/ Moderátorky sa mu budú venovať. Vďaka.
19. okt 2015
Toto už ani nieje pravda........ @snehula38 tak ako to je?