Mate prosim vas niekto v slsp povolene precerpanie ?mam otazocku neviem sa na stranke ktomu dopatrat 🙂
@ivkahatalova ahoj, a je tam nejaky urok ak to pouzijem ?dopatrala som sa ze to viem urobit cez baking ale ci je to len tak ci to co precerpam mi aj potom len stiahnut ak nabehnu prachy alebo aj s urokom ?
No, ja mam k nemu urok, ale ako vysoky to netusim... nevyuzivam to.. ale muz raz vyuzil tu aluzbu, peniaze minul, a za mesiac platil tusim nejake 4e (urok)
@nissana 4e a siel 350e do minusu
@ivkahatalova uz som to nasla 🙂 je to od dni ropzdelene za aky cas to splatis 🙂a potom ked vam prisili penieze na ucet si to stiahli spat tych 350 hej normalne
Pri prečerpaní je úrok cca 19 % p.a.
@nissana ano.. ked ti pridu peniazky hned to ako keby vyplatis
ahoj, ja mam 🙂