icon
avatar

Hej, aj ja ju občas nosím v kabelke 😂😂

22. aug 2023
avatar
22. aug 2023
avatar

Ja svojim hovorím,že sporák nemám v práci.....lebo ešte len dvere otvorím a už hučia,že sú hladní

22. aug 2023