Tiež som hľadala ale nemali,zrejme sa nevyrabaji
4. júl 2023
Ja ich mám sú úžasné ale 40
4. júl 2023
norinko6
autorNo veď to,že len 40.Aj sedia veľkostne prosím ťa
4. júl 2023
A 40kde sa dajú zohnať? Kraaasne...
4. júl 2023
@viviktorka moda marina
5. júl 2023
norinko6
autorAhojte ,už som zohnala ,dnes akurát prišli .Škoda,že nerobia väčšie ,lebo som si objednala 41,ale je to skôr 40.
3. aug 2023

jej, tie su rozkosneee 😀