icon

Ahojte,neviete náhodou kde by som mohla zohnať tieto šľapky veľkosť 41 ?Čo som pozerala ,tak len v.40majú.Dakujem krásne

avatar

jej, tie su rozkosneee 😀

4. júl 2023
avatar

Tiež som hľadala ale nemali,zrejme sa nevyrabaji

4. júl 2023
avatar

Ja ich mám sú úžasné ale 40

4. júl 2023
avatar

No veď to,že len 40.Aj sedia veľkostne prosím ťa

4. júl 2023
avatar

@norinko6 áno mne sedia parádne

4. júl 2023
avatar

@norinko6 ja nosím medzin40 q 41kou ale 40ky mi žiaľ boli male

4. júl 2023
avatar

A 40kde sa dajú zohnať? Kraaasne...

4. júl 2023
avatar

@viviktorka moda marina

5. júl 2023
avatar

Ahojte ,už som zohnala ,dnes akurát prišli .Škoda,že nerobia väčšie ,lebo som si objednala 41,ale je to skôr 40.

3. aug 2023