tak dneska sme sa vazili a od zaciatku sme pribrali 8kg tak dufame ze je to ok a nie moc a to sme len na zaciatku 6 mesiaca...🙂)
nyya
autor🙂a ked si zoberes drobcek ti bere vsetko....ale tak nevadi...hlavne je aby bol mali zdravucky...
23. jan 2011
Tak tak aj ja som si nasla 🙂 23 tt a mam naviac 11 kg 🙂
23. jan 2011
nyya
autor🙂babenky a dajme si pokial mozme.....
23. jan 2011
to je v pohode, ja som 26 tt a mam 11 kg navyse....predsa sme tehotne, nie tucne..🙂
24. jan 2011
ja som do začiatku 6 mesiaca nahodila 15 kíl... takže asi to bude v pohode 🙂