icon

Míša torta. Mňam.. Kam sa hrabe cheesecake 😀

avatar

Milujem oba, moje naj
Mnam 😍

10. máj 2026
avatar
10. máj 2026
avatar

Receptík by bol?😊

10. máj 2026
avatar
o__o
autor
@blanblan

Receptík by bol?😊

@blanblan

https://www.youtube.com/watch?v=FiP0mU6JR9s


Cukru do tvarohu som dala 100g

10. máj 2026
avatar

namiesto 750 g tvarohu v pisanom recepte tam dala 500 kyslej smotany a 250 tvarohu? ty robievas cisto z tvarohu, ci tuto kombinaciu? niekdy mam presne na takyto chut 😁

10. máj 2026
avatar
o__o
autor
@tana_v

namiesto 750 g tvarohu v pisanom recepte tam dala 500 kyslej smotany a 250 tvarohu? ty robievas cisto z tvarohu, ci tuto kombinaciu? niekdy mam presne na takyto chut 😁

@tana_v ja robim zo 750g tvarohu

10. máj 2026
avatar
@o__o

@tana_v ja robim zo 750g tvarohu

@o__o dakujem. a jemny hrudkovy tvaroh to znesie, ci musi byt kremovy?

10. máj 2026
avatar
o__o
autor
@tana_v

@o__o dakujem. a jemny hrudkovy tvaroh to znesie, ci musi byt kremovy?

@tana_v davala som vzdy jemny, tak neviem.. prinajhorsom nebudes mat jemnu plnku alebo vymixujes ponornym mixerom

10. máj 2026
avatar
@o__o

@tana_v davala som vzdy jemny, tak neviem.. prinajhorsom nebudes mat jemnu plnku alebo vymixujes ponornym mixerom

@o__o hrudkovy radsej teda pouzijem na struhany a tento dam s kremovym 😊

11. máj 2026
avatar

To fakt 250g masla?

11. máj 2026
avatar

Dievčatá, stuhlo vám to? Dodržala som recept presne a stále to mám riedke😒

17. máj 2026
avatar

Mne vyšiel celkom pekne, nabudúce skúsim vegan verziu. Masla som dala menej, stuhol pekne aj tak.

17. máj 2026
avatar
o__o
autor
@zuza78

Dievčatá, stuhlo vám to? Dodržala som recept presne a stále to mám riedke😒

@zuza78 mne to stuhlo ako na obrazku, ale mala som to v chladnicke par hodin. A plnku som nemixovala mixerom, len varechou

17. máj 2026