10. máj 2026
Receptík by bol?😊
10. máj 2026
o__o
autor@blanblan
Receptík by bol?😊
Cukru do tvarohu som dala 100g
10. máj 2026
namiesto 750 g tvarohu v pisanom recepte tam dala 500 kyslej smotany a 250 tvarohu? ty robievas cisto z tvarohu, ci tuto kombinaciu? niekdy mam presne na takyto chut 😁
10. máj 2026
To fakt 250g masla?
11. máj 2026
Dievčatá, stuhlo vám to? Dodržala som recept presne a stále to mám riedke😒
17. máj 2026
Mne vyšiel celkom pekne, nabudúce skúsim vegan verziu. Masla som dala menej, stuhol pekne aj tak.
17. máj 2026


Milujem oba, moje naj
Mnam 😍