Ideme v auguste na tyzden do Tatier (Stara Lesna). Bola som tam naposledy pred 15 rokmi !!! 🙈
Poradite tipy na vylety, zaujimavosti a moznosti kupania (jednodnove blizke) s dietatom 5r ? 🙏🙏🙏
PS: Na Strbske pleso pojdeme urcite pozriet 😉
My chodime najradsej do Smokovca (co sa ubytovania tyka), odtial je vsade blizko, chodime vlacikom na Strbske Pleso aj na Popradske Pleso, je tam asfaltka, takze s kocikom neni problem prejst. Dalej pozemnou lanovkou na Hrebienok. Pri lanovke na Hrebienok v Smokovci je uzasna cukraren U Elisky, kde maju najlepsie kremese ☺️ V pripade nepriazniveho pocasia je v Smokovci aj Tricklandia, su to malby optickych iluzii, no to je tak na hodinku.
Hrebienok - odtial cca 20-30 minut k vodopadom, Tricklandia, Muzeum TANAP, Galeria Dobra hracka, prechadzka okolo Strb. Plesa, prechadzka ku skokanskym mostikom.
električkou do starého smokovca a odtiaľ pešo (alebo lanovkou) na Hrebienok ( prip. vodopady)