icon
avatar
oira
23. aug 2019    

Maminky, ak davate detom rybi olej kvoli omega3 mastnym kyselinam - aku znacku odporucate? Je toho vela na trhu, tak by som rada overeny tip ... 🙏

avatar

Od Galvexu alebo Mollers

23. aug 2019
avatar

Galvex mi poradil pediater

23. aug 2019
avatar

IQ mega z dottery spolu s vitaminmi A2Z

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

Urcite moller tran

23. aug 2019
avatar

Mollers, tiež mi to vyšlo ako naj z toho množstva

23. aug 2019
avatar

Finclub biomaxin odporučil nám nás imunolog

23. aug 2019
avatar
oira
autor

Skusim asi ten Mollers teda prvy krat, lebo citam recenzie ze nie je citit ta rybacina ... dakujem

23. aug 2019
avatar

@oira no ja užívam citrónový, lebo ryby nemusím a dá sa 😉 drobcovi tiez chudi ten detský ochutený, ziadna rybacinova pachuť

23. aug 2019
avatar

@oira ano, citronovy, alebo v kapsuliach, vtedy rybacinu necitit

23. aug 2019
avatar

Ja som kupila Jamieson gumene cukriky https://www.mojalekaren.sk/jamieson-omega-3-kid...

23. aug 2019
avatar

@denisas ahoj, pozerala som ich...ale to dávkovanie sa mi zdá veľmi veľké v zmysle, že treba 4 kapsuly denne...za chvílu je po balení... či?

26. aug 2019
avatar

@tinka_21 ja davam jednu

26. aug 2019
avatar

@tinka_21 stara tema, ale dnes som bola v lekarni kupit jamieson - stare zasoby sa minuly a lekarnik mi povedal, ze to obsahuje iba mizive mnozstvo ucinnYch latok. Tak som kupila Mollers rybi olej.

23. sep 2019
avatar

@denisas ďakujem za referenciu a skúsenosť. Ja som nakoniec kúpila cez FinClub, mimo siete lekární. Uvidíme.

24. sep 2019
avatar
oira
autor

@denisas Ja som vtedy nakoniec tiez kupila Mollers, ale ten s citrónovou prichutou ;)

24. sep 2019
avatar

@oira ja nejaky ovocny, dala som vecer detom zmiesany s cerstvou ovocnou stavou a vypili to.

24. sep 2019