Posledny vecer na dovolenke, ideme rodinka na špacír na promenadu, vytiahla som nove saty.... zmrzka, prechadzka atd.. vsetci sa na mna usmievali az nezvykle..
Vratime sa po 3 hodinach do apartmanu a ja šaty naopak! Akoze cely cas som isla s velkym dovolenkovym vystrihom vzadu..
A ked hovorim MM : " Co si mi nic nepovedal?!"
On: " Ja som myslel, ze tak to ma byt..."
Pomooc 😲
Prepac smejem sa riadne, si mi sprijemnila den 😛😂😂
29. jún 2019
ja som si vykracovala v zavinovacich dlhych satach s detmi, vetrik pofukoval, saty krasne viali, pohlady ludi...pozriem ma seba, saty rozviazane...esteze som mala pekne gatky 😅
29. jún 2019
On si to naozaj myslel, to sú muži. :D