Ahojte všetci. Hlavne cestovatelky.. Chcela by som ist do Benátok na karneval... Odporúčate cestu aj s 4 ročným synom? Alebo skôr počkať ešte. Ďakujem za každú radu
Nie, pre 4 rocne dieta je to nuda.
29. dec 2018
Je na tebe, co ocakavas. Predpokladam, ze 4 rocne dieta nebude mat vela trpezlivosti na chodenie a tlacenicu, odnesies si to samozrejme ty a zazitok z benatok nebudes mat ziadny. Nemozes na tych par dni nechat maleho napriklad u rodicov?
29. dec 2018
S takým malým dieťaťom by som nešla. Je to pekné, ale je tam more ľudí, tlačenica...