icon
avatar

Nadherny. Stylovy chlapcek.

8. máj 2017
avatar
okidli
autor

@maryetta dakujeme. To sme na svadbe boli 😊

9. máj 2017
avatar

@okidli uz som chcela napisat ze "autfit"odkupim. A to moj je starsi. Skoda 🙂

9. máj 2017
avatar
okidli
autor

@maryetta by som odpisala ze predane, lebo uz vcera na svadbe ho chcela jedna mamicka vyzliect😀😀 a klobucik mame len pozicany

9. máj 2017
avatar

Klobucik mame podobny z jarmoku 🙂

9. máj 2017
avatar
okidli
autor

@maryetta inac Tvoj fešák ma kolko?

9. máj 2017
avatar

@okidli 2roky8mesiacov. V septembri 3.

9. máj 2017