no moje ešte natom len pracujú 🙈ale prvýkrát sa mi ich podarilo prezimovat čo považujem za úspech😀kedy si ich vyložila?
Ako dlho prezimovavas povodnu rastlinu? Ja asi 2x prezimujem a treti rok z nej rozmnozim nove.
no moje ešte natom len pracujú 🙈ale prvýkrát sa mi ich podarilo prezimovat čo považujem za úspech😀kedy si ich vyložila?