icon

Moje minulorocne sa mi odvdacuju, ze som ich v jeseni nevyhodila

avatar

no moje ešte natom len pracujú 🙈ale prvýkrát sa mi ich podarilo prezimovat čo považujem za úspech😀kedy si ich vyložila?

Dnes o 09:01
avatar

Ako dlho prezimovavas povodnu rastlinu? Ja asi 2x prezimujem a treti rok z nej rozmnozim nove.

Dnes o 09:07