Mozem poprosit recept dakujem
No a receptik by sa nepridal? Vyzeraju super
Aj ja si prosim recept
Poprosím recept mnam
Aj ja poprosim recept
Zienky,jasne. 😊
Tu je recept: do misky som nastruhala tvrdy syr (hocijaky aky mate radi) ja som pouzila Eidam 🙂 a vela syru nastruhala,pridala jedno vajicko,nakrajala salamu na drobno(salama napr. sunka) a susenu pazitku.Spolu vymiesala a spravila som z mesy gulky 🙂 a obalila - muka,vajce,struhanka 😊 k tomu mozte opiect aj zemiaky,alebo uvarit zemiaky 🙂 hocijaka zeleninka ...
A samozrejme opiekla v oleji,najlepsie viac oleja aby gulky boli ponorene 🙂 dozlatista
A este dodam,fakt je to vyborne 😋 som zjedla 4 na posedenie 😁 aj synovi chutilo 😊
Mnaaam, zajtra idem kúpiť syr a urobim obed 👌
Dakujem za tip 👩🍳
Nemate za co zienky 😊😉
Dakujem😉



Krásne ďakujem za inšpiráciu na zajtrajší deň, nadherne to vyzerá