icon

Dobru chut😋
Syrovo-sunkovo-pazitkove gulky😊😋😉 v trojobale+priloha hranolka so zeleninkou🍟🥗

avatar

Krásne ďakujem za inšpiráciu na zajtrajší deň, nadherne to vyzerá

21. sep 2018
avatar

Mozem poprosit recept dakujem

21. sep 2018
avatar

No a receptik by sa nepridal? Vyzeraju super

21. sep 2018
avatar

Aj ja si prosim recept

21. sep 2018
avatar

Poprosím recept mnam

21. sep 2018
avatar

Aj ja poprosim recept

21. sep 2018
avatar

Zienky,jasne. 😊
Tu je recept: do misky som nastruhala tvrdy syr (hocijaky aky mate radi) ja som pouzila Eidam 🙂 a vela syru nastruhala,pridala jedno vajicko,nakrajala salamu na drobno(salama napr. sunka) a susenu pazitku.Spolu vymiesala a spravila som z mesy gulky 🙂 a obalila - muka,vajce,struhanka 😊 k tomu mozte opiect aj zemiaky,alebo uvarit zemiaky 🙂 hocijaka zeleninka ...

21. sep 2018
avatar

A samozrejme opiekla v oleji,najlepsie viac oleja aby gulky boli ponorene 🙂 dozlatista

21. sep 2018
avatar

A este dodam,fakt je to vyborne 😋 som zjedla 4 na posedenie 😁 aj synovi chutilo 😊

21. sep 2018
avatar

Mnaaam, zajtra idem kúpiť syr a urobim obed 👌
Dakujem za tip 👩‍🍳

21. sep 2018
avatar

Nemate za co zienky 😊😉

21. sep 2018
avatar

Dakujem😉

21. sep 2018