Nevie niekto poradit?? Na silikone v sprchovom kute po spodku kolo vanicky sa mi zacina robit plesen.uz som skysala aj savo aj prostriedok proti plesni a nic.
Ja pouzivat len ocot necham posobit a hotovo
Najlepsie proti plesní je cim dezinfikuju bazeny na plavarni smrdi to riadne ale pomaha
Vyrezat a natiahnut novy
treba poriadne vetrať
kúpila som hg čistič na plesne , nastriekala a úplne mi zmizla pleseň v kúte ak je silná tak aplikovať viac krát, žiadne zoškrabovanie ( tiež sme menili silikon a pod) toto je topka P.S: máme v kúpelni okno a stále sa to tvorí
@dodinkova v horndbachu maju aj v obi
my sme mali to iste.... silikon treba vytrhat a dat novy, mame malu kupelnu a vlhko v nej... nic ine nepomoze....
HG cistic,pouzivala som ho na chate v starej kupelni,tam sa nam tvorili plesne donekonecna,jedine co zabralo...Kupujem v stavebninach,kamoska v Obi
plesne sa v suchu netvoria, potrebujú vlhko, čiže jediný spôsob je poriadne vetrať a to stále, alebo použiť odvlhčovač, najlepšie elektrický po každej sprche alebo kúpaní v období zimy
@lucka_ke v kupelni je kedy sucho??? 😂
inak ano...odvlhcovac mame
@slavcciatkoo keď sa vyvetrá, ja mám zapnutý odvlhčovač v kúpeľni aj v kuchyni keď varím počas zimy a teda v nádobke je niekedy aj pol litra vody
Dakujem za rady.nieco skusim.

Vyskrabat silikon a dat druhy