Ak niekedy oddychuješ, pretože tvoje telo alebo duša sú unavené, neznamená to, že nič nerobíš...
Pretože robíš presne to, čo potrebuješ .... Odin
to som potrebovala teraz prečítať 🙂
5. jan 2019
Ak niekedy oddychuješ, pretože tvoje telo alebo duša sú unavené, neznamená to, že nič nerobíš...
Pretože robíš presne to, čo potrebuješ .... Odin
to som potrebovala teraz prečítať 🙂
👍