icon

Baby co pouzivate na vrasky?...ja som zatialnepouzivala nic iba klasivky krem ..ale myslim ze 36 rokov je cas nieco pouzivat na tvar a okolo oci...
Dakujem

avatar

Ecollagen od Oriflame

28. apr 2019
avatar

Mám takmer o 2 roky viac, zveziem sa

28. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nepoužívam nič. Nebaví ma patlať na seba somariny 🙂 Pravidelne však navštevujem kozmetičku a to mi zatiaľ stačí.

28. apr 2019
avatar

Som na tom podobne ako.
@miku1 s tým že nechávam si poradiť od kozmetičky a aj od nej kupujem prípravky

28. apr 2019
avatar

Ja mam tvar cistu..bez nejskych problemov..co by mi urobila kozmeticka?

28. apr 2019
avatar

@ozujskova Ku kozmetičke sa nechodí len preto, že máš tvár posiatu vyrážkami 🙂 Ja mám tvár tiež OK, ale zbežne prečistí, dá sérium, kadejaké serepetičky okolo toho a pre mňa najdôležitejšia a najkrajšia časť je masáž tváre a dekoltu. Pre mňa sú tie 2 hodiny úžasným relaxom.

28. apr 2019
avatar

@miku1 aha..no neviem..nikdy som nechodila ..len na obocko...tak ma to zaujimalo...vidiet na tej tvari aj zmenu ci je to len o tej psychohygiene?

28. apr 2019
avatar

@ozujskova Tak ja chodím na kozmetiku už snád 20 rokov. Chodila som pravidelne každý mesiac, teraz chodím tak 1x za 6 týždňov. Cez materskú a rodičák som veľmi nechodila, predsa len na to trebalo čas a aj peniaze....a teda na tvári sa mi to odrazilo. Teraz ju mám zase v super stave, takže pre mňa je pravidelná návšteva kozmetičky viac, než kupovanie nejakých drahých krémov a somarín, ktoré by som si potom doma musela na seba dávať. Nakoľko mňa takéto veci doma vôbec ale vôbec nebavia 🙂 Inak len tak pre info, toho roku budem mať 40.

28. apr 2019
avatar

Ja používam všeličo možné. Ja som zase typ, co stravi patlanim krémov každý deň aj 10-15 min. 😁😁😁
Take sérum, hentaky olejček, krém na vrásky, atď.
Na očné vrásky mám od weledy, aj krémy mám z tej značky. Viac druhov, striedam ich 🙂

28. apr 2019
avatar

mam z Oriflame krém, ale nefunguju ziadne kremy, to si pamataj 🙂 keby fungovali nikto by nechodil na platiku z tych celebrit 🙂 lepsie je ist raz za cas ku kozmeticke na osetrenie pleti, nebude sice mladsia, ale bude zdravsia a vyzerat bude lepsie

28. apr 2019