Obe dobré 😉
14. apr 2019
Druhá
14. apr 2019
Foto s okuliarmi je super 👏 Účes ťa omladil 💃 a okuliare sú šik 😎
14. apr 2019
Druha foto je fajn ☺️
14. apr 2019
Podarena😀😉
Na prvej si zlata...ale išla by ti čierna farba😉😉

14. apr 2019
aj aj
14. apr 2019
Aj,aj mozno tie kucierky keby si mala dlhsie vlasy by boli top🙂
14. apr 2019
ozujskova
autorA farba???...aka by bola fajn????
14. apr 2019
Obeeeee... zakaždým si iná... na prvej nezbedne dievča, na druhej reprezentativna 😘
14. apr 2019



urcite druha foto 🙂