Je tu niekto z petrzalky na kocikovanie ??sme sa sem prestahovali a nikoho tu nepoznam...
pajka22
autorja zas v petrzalke :DD
4. jan 2011
Je tu niekto z petrzalky na kocikovanie ??sme sa sem prestahovali a nikoho tu nepoznam...
ja zas v petrzalke :DD
mno, ja mám rovnaký "problém" v Dúbravke🙂))