mamicky ked som hned po skole otehotnela a nerobila som a dostavam rodicovsky prispevok tak mne zostane taky isty alebo sa zvysi tiez?dakujem za odpovede:D
ano zvýši na 190
14. dec 2010
všetci budú ma rovnaký bez ohľadu na to či pracoval alebo nie
14. dec 2010
pajka22
autor@martina671
@boddez
@alca85 dobre babule dakujem vam :D
14. dec 2010
pajka22
autorjaaaj prepac nevsimla som si :D
14. dec 2010
Zvyši sa 🙂