icon

mamicky ked som hned po skole otehotnela a nerobila som a dostavam rodicovsky prispevok tak mne zostane taky isty alebo sa zvysi tiez?dakujem za odpovede:D

avatar

Zvyši sa 🙂

14. dec 2010
avatar

ano zvýši na 190

14. dec 2010
avatar

všetci budú ma rovnaký bez ohľadu na to či pracoval alebo nie

14. dec 2010
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
pajka22
autor

@martina671
@boddez
@alca85 dobre babule dakujem vam :D

14. dec 2010
avatar

@pajka22 ja niesom babula ale nevadíí🙂))

14. dec 2010
avatar
pajka22
autor

jaaaj prepac nevsimla som si :D

14. dec 2010
avatar
Autor komentár zmazal