Ahojte.Idem do Brna na vianočné trhy,čo sa oplatí vidieť v okolí a treba si zameniť peniaze alebo sa dá platiť kartou?Ďakujem
do vily nebudu listky, to nema zmysel.
isla by som pozriet kostnicu a minuly rok otvorene vodojemy brno
9. dec 2025
Vodojemy. Pre nás to bol ohromný zážitok.
9. dec 2025
Kostnica je krásne miesto, ale strašne maličké. Nam stačili trhy 😊
10. dec 2025
Ahoj my ideme v piatok do Olomouca a potom do Brna. Brno ma krasne vianocne trhy, da sa vo vacsine stankov platit kartou. Urcite si chodte pozriet hrad Spilberk.