@vanda152 tak to vám ešte pošlem motivačné foto... takéto príjemné sedenie nám pribudlo v hornej reštaurácii
11. jún 2020
zavidim vam toto povolanie :D ;) v dobrom
12. jún 2020
@bublinka1426 vdaka, ja si tiež hovorím, že mám prácu snov

12. jún 2020
@vanda152 tak to vám ešte pošlem motivačné foto... takéto príjemné sedenie nám pribudlo v hornej reštaurácii
zavidim vam toto povolanie :D ;) v dobrom
@bublinka1426 vdaka, ja si tiež hovorím, že mám prácu snov

Na toto sa tešíme presne o mesiac do Sitna 🥂