patricia_trinityhotels
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená Včera o 22:55
Krásny neskorý večer prajem.... akú ste mali sobotu? Ja s notebookom na kolenách a mysľou v hotelovom Day Spa:innocent: , cítim tie uvoľňujúce vône a v ústach chuť lahodného čaju (tuším to bol čaj Purpurové pokušenie) .... to mi pripomína, že najbližšie si musím dopriať aj tu masáž. Pozdravujem ten najlepší tím Day Spa! :heart:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená Včera o 17:50
*POZOR*POZOR*POZOR*
Mám tu pozitívu správu pre všetkých vás, našich fanúšikov. Je vás tu dosť, tak poďte podporiť svoj hotel a vyhrajte ďalší pobyt!!!:blush:

Hotel Sitno a Atrium totiž vytvorili malý súboj v tom, kto získa viacej fotiek so svojím maskotom v súťaži o pobyt. Ak vyhrá SITNO vyhlási totožnú súťaž na svojej fan page – už to zverejnili aj na svojom FB profile, takže už cúvnuť nemôžu. Samozrejme dnes mi volali z Atria, nechcú sa nechať zahanbiť a k výzve sa pridávajú - ak vyhrá ATRIUM, tiež vyhlási totožnú súťaž o pobyt na svojej fan page. :pray:

A JA SOM ZA!!! :clap::heart::heart::heart:Podľa mňa si dovolenku zaslúžite a tak poďme súťažiť o ďalší pobyt v hodnote 500€ navyše :raised_hands:

PS: Aby nebol hotel Atrium ukrátený, predlžujeme podmienky súťaže zaradenia fotiek rovnako do nedele 24.02.2019 do 24:00!!!

Ešte dôležité linky k súťažiam:
ATRIUM: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

SITNO: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená Včera o 12:39
Ešte do zajtra sme tu s vami :blue_heart::blue_heart::blue_heart: ...Mňa čaká spracovať sľúbené videá :blush::upside_down:

Stihnúť 3 hotely za 5 dní bol časovo náročnejší plán (chýbal štáb, čo by spracovával tie videá :clapper::joy::joy::joy:... ale beriem to na seba, behať za Tinkou s kamerou ma bavilo)... jednoducho som nechcela opustiť Tinku od hier a byť celý deň na PC a tak otvára notebook teraz :computer:a idem konečne tvoriť... :upside_down::sunny::v:

....sledujte môj blog, obratom postujem NOVINKY z celého týždňa....materiálu mám viac než dosť :raised_hands::sunglasses::bee:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 22. feb 2019
Krásny večer prajem. Dnes sme sa už museli vrátiť, ale tesne pred odchodom zo SITNA sme ešte stihli natočiť žrebovanie súťaže. A tak prvý pobyt podľa vlastného výberu v hodnote 500€ už má svojho výhercu :innocent:

Poukazu na pobyt sa môže tešiť @domikav (píšem súkromnú správu pre zaslanie výhry). Srdečne GRATULUJEME! :clap:

Nám ešte ostávajú dve súťaže o pobyt v rovnakej téme s fotkami kamarátov z Trinity + jedna spoločná kreatívna - tiež o pobyt v hodnote 500€!!!

Dúfam, že som vás pozitívne navnadila - šťastie treba pokúšať. Kto nesúťaží, nemôže vyhrať :grinning: :elephant:
Okrem pobytov súťažíme aj o MINI KOCERT na detskú oslavu či do vašej škôlky alebo aj len tak :four_leaf_clover: No a ja už mám na 100% potvrdenú ďalšiu súťaž, ktorá sa bude týkať všetkých, ktorý si rezervovali svoj letný pobyt v aktuálnom FIRST MOMENT, ktorý je do 28.2.2019
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 22. feb 2019
Chceš vyhrať POUKAZ NA POBYT podľa vlastného výberu v hodnote 500€ v jednom z TOP babyfrienldy hotelov na Slovensku? :heart_eyes:

Pošli nám svoj TIP na letný slogan a si v hre. Svoje súťažné tipy môžete posielať do nedele sem do fóra: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

Malá ochutnávka o čom je letná dovolenka v Trinity Hotels: https://www.youtube.com/watch?v=4e1L9Jlm4Ss

Máme aj vlastnú letnú hymnu :heart:: https://www.youtube.com/watch?v=jQNJtsX-QW8

No a ja mám pripravené aj ďalšie poukazy na pobyt, sledujte môj blog a súťažte spolu s TRINITY:thumbsup:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
22. feb 2019
Naša obľúbená Tiap (posila v Day Spa priamo z Thajska).... ja som u nej bola raz na Thajskej masáži (teraz si hovorím, že prečo len raz, musím si najsť čas znova). Aj keď času nebolo, Ivet sa dobrovoľne vzdala bláznenia s Tinkou v MiniMe AquaFun a šla na môj pokyn na masáž :joy:

...mamičky, keď si trúfate, Thajskú masáž si jednoducho musíte vyskúšať! Že Ivet? :innocent:

Moje videjko s Tinkou z MiniMe AquaFun už mám tiež zostrihané. Sledujte môj blog. Dnes ešte nejaké pribudnú. Dufám, že máte krásny piatok. Tu nás prepadol celkom silný vietor, takže von sa nám nepodarí ísť, no priamo v hoteli je aktivít viac než dosť. :pray:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
22. feb 2019 Čítané 12x

PRECHÁDZKOU PO LÚKE K NÁPADU NA VÝNIMOČNÝ PROJEKT

Prvotnou myšlienkou bolo vytvoriť v areáli hotela Sitno lúku vysiatu liečivými bylinami, ako priestor na oddych a osvetu. Návrat k tradícii a k prírode je moderným trendom – v Trinity Hotels sme sa zamerali na liečivý vplyv našich slovenských bylín. Od vysiatej lúky už bol len krok k preneseniu tejto myšlienky aj do daľších projektov v rámci našich hotelov.

O výnimočnom projekte vybudovaných Day Spa centier v rámci siete Trinity Hotels sme sa rozprávali s manažérom 4 Elements Day Spa, Tomášom Tóthom.

„Rozsiahle rekonštrukcie hotelov nás inšpirovali priniesť niečo nové aj do služieb. Naše masáže a procedúry sú založené na prepojení vplyvu 4 živlov ohňa, vzduchu, vody a zeme. V prvom kroku vznikol produktový rad prírodnej kozmetiky 4 ELEMENTS DAY SPA zo slovenských liečivých bylín. V tom druhom sme už len prepojili ich overené účinky do prepracovaného konceptu masáží, inšpirovaných rokmi a tradíciou.“

4 ELEMENTS DAY SPA – masáž ako cesta rituálu Vraciame sa k tradičnej ceste k uzdraveniu využívaním pre nás prirodzených produktov z našich slovenských bylín. Cesta rituálu, ktorú si klient sám zostaví sa začína na recepcii Day Spa, kde si klient vyberá masážny olej podľa želaného účinku danej byliny a jej vône. Kladieme dôraz na kvalitu a odbornosť. Naši recepční sú povolaním maséri, ochotne poradia s výberom procedúry, oleja aj sprievodnej hudby. Masáž to je zážitok z prepojenia všetkých zmyslov. Už pri vkročení do masážnej miestnosti sa klient stretáva s vôňou oleja, ktorú si vybral. Pred masážou mu masér najprv prikladá teplý uterák, ktorý uvolní telo aj myseľ. Kombináciou vône, hudby a príjemného tepla je docielený rituál prvotného uvolnenia pred masážou. Poslednou zastávkou rituálu je samotné ukončenie spojené s netradičným odchodom. Po masáži si vychutná šálku dobrého čaju z bylín, ktorých vône a účinok už vnímal počas masáží. Zážitok z rituálu tak dotvára posledný zmysel v podobe chuti.

THAJSKÉ MASÁŽE - aj v tomto smere sme chceli priniesť niečo nové a zároveň naše. Tradičné thajské masáže, ktoré sú známe všade vo svete sme prepojili s naším 4 Elements Day Spa konceptom, výsledkom čoho je výnimočné prepojenie východných terapií so silou účinku tradičných slovenských bylín. Novinkou sú masáže v prírode, ktoré realizujeme hlavne počas letných mesiacov.

Čítaj celý článok
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 22. feb 2019
Práve sme sa zložili v MiniMe v Sitne. Dnes je tu kľud a zatiaľ si užívame detský kútik len pre seba, teda konkrétnejšie Tinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: (už je v guličkách :upside_down: ).

A ja? Využívam čas aby som zostrihala video z večerného kúpania v AquaFun :clapper::movie_camera:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 22. feb 2019
Dobré ránko prajem :heart::heart::heart:
... hovorí sa, že raňajky sú základ dňa.... a raz za čas si predsa zaslúžime, aby sa niekto postaral aj o nás ... čo poviete? :innocent: A najlepšie tak, aby neostala špinavá kuchyňa. A presne jedny dokonalé raňajky si ja dnes vychutnám. Tinka ešte spinká, ja už mám prvé zábery a po celom týždni chvíľu čas len pre seba.

Krásne prostredie a na výber snáď všetko, na čo si spomeniete. A k tomu kuchár, ktorý vám pripraví volské oko, hem&eggs či omeletu :top::top::top:

Čo vy, ako ste dnes začali deň? Ja síce skoro, ale určite to poznáte, najviac postíhate, keď deti spia... jedny zábery pre vás a ja si idem ešte chvíľu užiť rannú pohodu a na chvíľu zastaviť čas :clap::sunglasses:
Zobraz celú správu
(4 fotky)
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 21. feb 2019
Kolegovia z rezervačného nám potvrdili vaše dopyty na letnú dovolenku.... to nás teší a keďže Dni s Trinity tu na koníku :blue_heart: majú byť o nás aj o vás.... nedá mi to nevytvoriť NOVÚ ***SÚŤAŽ o pobyt*** :top::top::top:

:fast_forward: Pre všetkých, čo využijú februárový First Moment (-20%) + samozrejme s možnosťou čerpať aj dotáciu od zamestnávateľa vo forme Rekreačného poukazu :briefcase:

Každý, kto si zarezervuje svoju letnú dovolenku :sunny:do konca februára bude v losovaní o pobyt alebo poukaz na další pobyt v hodnote 500€ :thumbsup:

A všetci, čo ešte nevedia, kde budú v lete, skúste šťastie...pošlite nám svoj TIP na letný slogan a vyhrajte pobyt v hodnote 500€ :upside_down: :green_heart:...link na SÚŤAŽ: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 21. feb 2019
Ten pocit, keď si vo štvorhviezdičkovom hoteli a najviac ťa potešia domáce dukátové buchtičky :innocent:

...ja už som celkom slušne unavená, beriem gopro a pádime do bazénov a wellnessu. Tinka ma zážitky ale mne (keďže som tu pracovne) trošku dochádzajú baterky :grinning:

Večer píšeme, bude aj videjko a ja sa idem konečne dobiť :pray:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 21. feb 2019
Tak toto sú TOP služby :top::top::top:...kamarát Skalko nám na cestu spravil lievance, rozlúčili me sa a už sme na ceste do hotela Sitno. Tinka nám zaspala v aute, veru aj ja by som si pospala :grin:. Krátky čas na toľko služieb :pray:.... nestihli sme MediaTro hotelové kino, ani bowling, šmykparádu v Aquafun či večerný program pre dospelých v téme "stavme sa, že".

No naša tour po Trinity Hotels pokračuje a my už smerujeme do Štiavnických vrchov :slight_smile:

Do fóra v téme testujeme hotel Atrium ešte postnem fotky z artclubu a vodného sveta a samozrejme večer pribudne ďalšie video.
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 21. feb 2019
Ta radosť keď na raňajkách stretne svojho obľúbenca kamaráta SKALKA :heart:

PS: Ivet postla súťaž o mini koncert - chcete si spestriť detskú oslavu narodenín, alebo spraviť predstavenie vo vašej škôlke? Zapojte sa do súťaže a možno Kamaráti prídu práve za vami :thumbsup:

Link na súťaž: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

A so Skalkom môžete vyhrať aj pobyt – postnite nám svoju fotku so Skalkom a vyhrajte poukaz na pobyt v hodnote 500€ na pobyt v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts.
Link na súťaž: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
21. feb 2019
Dnešok sme si naozaj užili.... nejak nám to ubehlo, Tinka vybláznená, nestihli sme ani zbehnúť do vodného sveta. Nevadí, pôjdeme zajtra. Zajtra bude ďalšie videjko :slight_smile:

Dobrú noc :heart:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 20. feb 2019
Tinka sa spokojne hrá v Minime a ja už nahrávam zábery z dnešného dňa do notebooku - tieto Dni s Trinity chcem robiť zostrih z aktivít, lebo video je viac ako fotky.... dúfam, že sa vám bude moja tvorba páčiť :innocent:

PS: už ste sa zapojili do súťaží? O cool cestovnú tašku pre deti, o pobyty v hodnote 500€, ... lebo už večer pribudne ďalšia. tak nech sa vám to nepletie. Teším sa na vaše príspevky.

Linky na súťaž o cestovnú tašku pre deti: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

Link na celotýždennú súťaž o pobyt: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...


Paťuš :wink:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
20. feb 2019
Túto fotku som jednoducho musela dať. Spomínala som, že budem fotiť všetky tie drobné detaily, čo odlišujú babyfriendly hotel od ostatných. No rozhodne som nemyslela, že odfotím moje dieťa pri záchode :joy: tá jej radosť keď zistila, že tu je malý záchodík prispôsobený pre tých najmenších :slight_smile:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
20. feb 2019
Ako asi vyzerá program v jednom z TOP babyfriendly hotelov na Slovensku. Odfotila som program na dnešný deň a už poctivo testujeme. Aktuálne vo Foodie, Tinka už spokojne so svojou obľúbenou animátorkou, asistuje a pečie. A ja? Tak trochu autisticky s foťákom v ruke :camera: aby som vám mohla zdieľať tieto TOP zážitky :blush:

Založila som aj tému v našom fóre, kde budem postupne pridávať fotky z dnešného dňa. Okrem programu budem uverejňovať všetky drobnosti v téme babyfriendly, ktoré nám mamičkám uľahčujú pobyt s deťmi v hoteli :thumbsup::clap:

Link na fórum: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
20. feb 2019
TOUR po babyfriendly hoteloch TRINITY zahájená :sunglasses:

Hlásime sa z hotela Atrium, baby na recepcii už netrpezlivo čakala Ozvenka. Uvítacia foto musí byť :heart:

Ideme sa ubytovať a smerujeme testovať služby. Animačný program je dnes pestrý, večer nás čaká koncert Kamarátov z Trinity a určite postneme prvé video ;)

Sledujte nás...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
20. feb 2019
Na ceste do Tatier... smer hotel Atrium. Celý náš výlet natáčam a tak trošku sa hrám s technikou :camera: aby som vám večer mohla postnúť zážitky z dnešného dňa. Však hlavné hviezdy Nitka a Tinka sú so mnou! :wink:

PS: dnes máme aj koncert, bude čo sledovať

Paťa, Nitka a Tinka
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
20. feb 2019
Máme tu pútavu tému na diskusiu. VAŠE TIPY: Ako zajať staršie deti – vybavili sme pobyt s Youtubermi. Čo je ešte „IN“?
Píšete dobré nápady, escape room, program na motívy relácii z TV a podobne. Jednoducho, hľadéme možnosti ako odpútať našich malých veľkáčov od mobilov, aby ich zaujalo aj niečo iné ako bezplatná wifi :slight_smile:

Odkaz na fórum: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
19. feb 2019
Zajtra smer Vysoké Tatry, Tinka už pobalená....
(do tašky dala plyšákov, pripravila si vankúš Kamarátov z Trinity a zahlásila, že mozmer ísť!:heart_eyes:slight_smile:

Idem rýchlo pobaliť aj ostatné veci, základ už Tinka má :grinning: #tenpocitkedvieszeidesdobabyfriendlyhotela #ziadnestresy #ranobudejasot .... ide sa do Trinityyyy! :red_car::heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 19. feb 2019
Už sme na mieste... Súťaž o pobyt v hodnote 500€ aktuálna, poďme si pre svoju súťažnú fotku s Čľupkom :sunglasses:

PS: Bratislava, Aupark - viac info o súťaži vo fóre Dni s Trinity :thumbsup:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
19. feb 2019
Pozvanie na obed sa neodmieta, Ďakujeme šefkuchárovi z hotela Senec Miškovi a držíme palce v kulinárskej súťaži na ktorú sa práve chystá :thumbsup:

A my? Po dobrom obede ideme za Vami do Bratislavy spolu s Čľupkom :heart_eyes:

Tešíme sa na Vás, Paťa a Nitka :innocent:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Správa bola zmenená 19. feb 2019
***DNES ĎALŠIA SÚŤAŽ O POBYT / POUKAZ V HODNOTE 500€***

Každý z našich hotelov venuje do súťaže jeden pobyt. Dnes sa bude niesť v téme hotela SENEC LAKE RESORT**** (pobyt je samozrejme neobmedzený a využiť ho môžete v ktoromkoľvek z našich hotelov podľa vlastného výberu). :heart: :heart: :heart:

Pošli nám fotku s našim maskotom - kamarátom Čľupkom alebo Vlnkou. Ak nemáš fotku nezúfaj - dnes vybehneme do mesta, konkrétne v čase medzi 16:00 - 18:00 sa bude náš Čľupko nachádzať pri nákupnom centre Aupark v Bratislave (vzadu pri ihrisku a smerom do sadu Janka Kráľa). :camera:Odfoť sa s ním a pošli fotku do súťažného fóra:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

Tešíme sa na vaše fotečky....
PS: do súťaže budú zaradené všetky fotky či už z dnešného dňa, z vašej dovolenky alebo stretnutí na akciách :blush:, pointa je, že na nej musí byť kamarát ČĽUPKO alebo VLNKA :wink:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
19. feb 2019
REKREAČNÉ POUKAZY – ako ich využiť a kedy máte nárok na ich čerpanie?

Otvorili sme nové vlákno, akékoľvek otázky v tejto téme posielajte. Samozrejme túto možnosť môžete využiť aj v našich hoteloch. Pri tej príležitosti sme vytvorili aj zvýhodnený pobytový balík s kreditom na konzum prípadne hotelové služby v hodnote až 100€.

Link na fórum: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

Svoj nárok na dotáciu môžete preveriť aj online na webe www.poukaz500.sk
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
19. feb 2019
Dobré ráno koníci :wink:

Ja som už od rána v téme fotenia. Dnes totiž pôjdeme aj do ulíc s našim kamarátom Čľupkom. :camera:Technika pripravená, zatiaľ čo sa Tinka snažila prebrať pri raňajkách :grinning:

Ako ste stíhali ráno vy?
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
18. feb 2019
Posielame pozdrav spolu s mojou Tinkou. Podvečerná prechádzka pri jazere a následná kávička v hoteli Senec :slight_smile:

Akých máte parťákov pri kávičke? Tinka objedná aj zaplatí a samozrejme ako prvé zaútočí na koláčik ku káve :D ... džúsik v plechovke Kamarátov z Trinity musí byť :blush:

....a keď už ho máme na fotke, tak zajtra určite tému našich obľúbencov Kamarátov rozšírime aj o súťaž. PS: Sledujte môj blog ;)
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
18. feb 2019
Tak a ideme trochu provokovať... Zajtra postujeme príspevky z nášho hotela Senec a ja dnes posielam krátky zostrih z letnej dovolenky v Senci - taký malý dovolenkový raj na brehu Slnečných jazier :slight_smile:
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
18. feb 2019
Tak po roku sme tu opäť - čaká nás týždeň v téme najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku - našich Trinity Hotels :slight_smile:

No a ako inak začať ako motivačne - celotýždennou súťažou o pobyt v hodnote 500€ alebo poukážku na pobyt v hodnote 500€. Súťažiť môžete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-h...

Tento týždeň bude súťaži o pobyt viac, sledujte môj blog alebo naše forúm "Dni s Trinity" ;)
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
22. jún 2018
A je to tu! Vypočujte si jedinečný hit leto 2018, ktorý ste si vytvorili Vy tu na koníku :heart: :heart: :clap:

Nová Česko-slovenská hymna, ktorej text je spoločným dielom vás z koníka (slovenského a českého)..... ĎAKUJEME všetkým za kreatívne príspevky, ktoré ste nám posielali ešte počas Dni s Trinity. Ste SUPER!!! :thumbsup:

Ja už si spievam „Hej, s nami sa smej ...“
Zobraz celú správu
Strana
z 5
Predošlá Strana
z 5
Ďalšia