V Sitne je tak nádherne, človek keď vchádza z parkoviska zpredu, tak netuší aká krása sa skrýva "vo dvore"
19. feb 2020
@veronika3006 ... iný svet 🙂 ... náhodou príjemná symbolika, ta zmena reality vonku pred hotelom a vo vnútri dovolenkový raj
19. feb 2020
To je výhľad 😍 kávičku do ruky a len si to užívať 🤗
19. feb 2020
krásny výhľad 🙂 snád si ho niekedy budem mocť dopriať a oddychnuť si.
19. feb 2020

link na súťaž o pobyt: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-trinity-hotels-6/sutaz-o-rodinny-pobyt-na-slovensku-podla-vlastneho-vyberu/