Nejaký tip na C-vitamín pre deti od 3 rokov okrem Cebionu?
Vitamín C z DM, je v prášku a dá sa dávkovať podľa potreby
Z dm
@jaja865
@baaambulkaa ahaaa jasné ten mám.aj doma dokonca...dávate po jednej odmerke denne?
Čistý vitamín C v prášku 🙂
@patusik davam aj 5
Tiež dávam viac. Normálne ochutíme čaj s medom a koľko vypijú, toľko vypijú. Neriešim to už na odmerky
@patusik jeden syn to vypije rozpustené v čistej vode a druhý mi to nechce inak ako normálne prášok na lyžičke, ktorý zapije. Piť chcú len čistú vodu alebo neochutený čaj, tak s čajom mi to nevypijú a v jedle tiež nechcú... To treba zistiť čo komu vyhovuje. Mne to teraz chutí so šumivým magnéziom 🙂
@jaja865
@blondiee83 super, ďakujem vyskúšam 🥰
Ja im to davam do poldecaka 😂 vodu a 5 lyžičiek prasku, je to mega kysle no obaja to vypiju :D a to majú 2 a 4 roky 😂
obycajny celaskon davam.