Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Dievcata za ZA, zo Zilpa na zelez.stanicu mi ukazuje cca 30 min.peso je to pravda? Alebo prosim poradte spolahlivy taxi. Dakujem