Prosím ťa,to je lego a to druhé? Ďakujem a všetko najlepšie
20. mar 2021
@lessiie aj to druhe je lego
https://www.google.com/search?q=lego+kniha+harr...
20. mar 2021
Ano...dcéra si sama upiekla na 15-ku..
20. mar 2021
Milovníka 😁🤭
20. mar 2021
Toto je torta ktorú dostala naša slečna k narodkam dnes.
20. mar 2021
My to lego už nemame kde dávať ani 🙈
20. mar 2021
Naša na 8.narodeniny dostala riflovku ❤️
20. mar 2021
Torta je nadherna, vsetko najlepsie malej oslavenkyni. Aj moja je posadnuta Harry a panom prstenov
20. mar 2021
Aj u nas, na 8 narodeniny dostala celu edisiu ilustrovanych knih, mikiny tricka a suknu hp 😂
21. mar 2021
Ano mam, seba samu😂
21. mar 2021





Áno, odkedy pozerá do kolečka všetky diely ..o týždeň bude mať 8 ,a chce s motivom harry..ale mnectie torty prídu také tmavé smutné bez fantázie...táto je fajn ,ale prepáč nepoznám potera,to je na vrchu jednorozec,? Tiež k tomu patrí? Okrem toho, prajem všetko najlepšie slečne 11 je krásny vek, krásna slečna ..a aj darček je krásny aj torta krásna..