icon

Tak nakoniec to bude asi Jasmine Ella, keďže sa nevieme rozhodnúť .....

avatar

Pekné meno, nezvyčajné 🙂)

3. jan 2011
avatar

Ahoj ani my sme sa nevedeli rozhodnut tak mame Linda Sára a v pohode, vela stastia🙂))))

3. jan 2011
avatar
pepies
autor

@leile ďakujem...........fakt sa nevieme rozhodnut.......... Linda Sára je krásne ....

3. jan 2011
avatar

Tak daj ako to citis pripadne za 1,50 euro:🙂))) ti to druhe meno dopisu do rodneho listu🙂

3. jan 2011
avatar

myslim dodatocne aj o mesiac:🙂)

3. jan 2011