Tak nakoniec to bude asi Jasmine Ella, keďže sa nevieme rozhodnúť .....
Ahoj ani my sme sa nevedeli rozhodnut tak mame Linda Sára a v pohode, vela stastia🙂))))
3. jan 2011
Tak daj ako to citis pripadne za 1,50 euro:🙂))) ti to druhe meno dopisu do rodneho listu🙂
3. jan 2011
myslim dodatocne aj o mesiac:🙂)
3. jan 2011
Pekné meno, nezvyčajné 🙂)