..aa..nechodii..staale nechodii..co je s niim..?!..uff..zaciinam byt netrpezlivaa.. :o)) ..
peta_22
autor..nic inee nezostaava..len tuu chviilku este vydrzat.. :o) ..aa potom uz len vychutnaavat.. :o))
10. nov 2010
..aa..nechodii..staale nechodii..co je s niim..?!..uff..zaciinam byt netrpezlivaa.. :o)) ..
..nic inee nezostaava..len tuu chviilku este vydrzat.. :o) ..aa potom uz len vychutnaavat.. :o))
vitaj v klube 🙂 ja sa už tiež neviem dočkať