Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
peterusoo
Včera o 20:17
Všetky americké firmy budú mať zákaz resp. už majú spolupracovať so 68 čínskymi firmami zo zoznamu tzv. Entity List. Jednou zo 68 firiem je aj Huawei, ktorý čoraz viac napreduje u nás v Európe a telefóny idú na dračku. Osobne používam už druhý Huawei. Operačný systém je Android. A keďže Android je od Googlu a to je americká firma, tak v nových modeloch bude mať Huawei zásadný problém a to je - že aký systém sa v ňom bude používať, keďže Android to už údajne nebude môcť byť. Ľudia, ktorí majú posledné modely P30 a P30 Pro a všetky ostatné staršie modely sa báť nemusia, lebo budú/budeme môcť používať telefóny ako doteraz. Jedine sa nebudú dať potom aktualizovať na najnovšie verzie. Sám som zvedavý, že ako toto Huawei vyrieši. Špekuluje sa, že budú musieť vyvinúť nový svoj Operačný systém. Tento zákaz vydal prezident Trump.
Zobraz celú správu
peterusoo
14. mar 2019
Dneska v bazári som mal dopyt. Dotyčná pekne pozdravila, opýtala sa 1 jednoduchú otázku. Odpísal som jej, tiež sa slušne pozdravil a poslal čo chcela vedieť. Potom odpísala, že škoda, ale veľkosť nie je vhodná. A pekne zase pozdravila a poďakovala. Ja takisto som slušne pozdravil a poďakoval. Mal som super pocit, že žiadne špekulácie, ani zbytočné otázky a hlavne obyčajná slušnosť. Nič som nepredal a aj tak som spokojný. Takto si to predstavujem vždy. Berte si príklad poniektoré. Lebo aj krava, keď príde do maštale spraví bú. A mám tu aj takéto skúsenosti. Vďaka.
Zobraz celú správu
peterusoo
Správa bola zmenená 7. dec 2018
@tammy8 Zdravím. Nezabudla si náhodou poslať peniaze na účet? Ja som ti tovar poslal 26.11. s tým, že ty mi pošleš peniaze. Ide o malú sumu, ale môžeš sa kľudne vyjadriť, že kde je problém, keďže tebe tovar prišiel a mne peniaze nie. Vďaka.
Zobraz celú správu
peterusoo
14. apr 2018
TRUE STORY. Mám celkom dobrú príhodu. Sedel som s jednou kamarátkou a kamarátom v reštike vonku na terase. Bolo nejakých desať hodín večer a vonku už tma. V tom sme zbadali, že ide okolo mladá nevesta aj s kamarátkami do vedľajšieho podniku bez ženícha. O pol hodku na to behá po námestí ženích zase so svojou osádkou a aj s kameramanom. Pri našom stole padla teória, že asi hľadá svoju nevestu. Blížili sa k nám a keď už boli pri našom stole, tak niekto zo ženíchovej osádky sa nás pýta, že či sme nevideli nejakú nevestu. Ja som bezprostredne zahlásil, že za DVACKU im dám tip. Dotyčný hovorí ženíchovi, že vyber BUGSU a budeme mať tip. A ženích takisto bezprostredne BUGSU z vačku vybral a dal mi DVACKU. Všetko bolo nahrávané na kameru. Čiže možno niektorej z vás budem na svadobnom zázname. Mal som oranžovú mikinu a kapucňu na hlave - BOJNICE námestie. Ja som to zapotil len tak a zarobil som reálne DVACKU a posedenie v reštike sme mali vlastne ZADARMO. Škoda, že som nepovedal, že za KILO mu dám ten tip. :joy:
Zobraz celú správu