infúzia ???? bolo ti zle ?
8. mar 2021
petka11111
autor@misa2704 áno neurológia...
8. mar 2021
petka11111
autor@irusa zle myslíš po infuzke
8. mar 2021
@petka11111 pred.....že máš infúziu....
8. mar 2021
Skore uzdravenie. Mna zaujalo,ze preco je tolko ludi okolo teba?
8. mar 2021
Co sa ti stalo?
8. mar 2021
@petka11111 vidím podľa vankúša 😂 Strážske že?
8. mar 2021
petka11111
autor@irusa nie nie koli chrbtici
8. mar 2021
petka11111
autor@misa2704 ano😃
8. mar 2021
petka11111
autor@ikaika chrbtica
8. mar 2021
@petka11111 zlaté sú tam aj ja k dr chodím 🙂
8. mar 2021
petka11111
autor@misa2704 áno áno. Ešte ma čakajú 2 infuzky tak zajtra som tam zas
8. mar 2021
@petka11111 tak šťastlivo ❤️ nech ti skoro prejde
8. mar 2021
petka11111
autor@misa2704 ďakujem pekne😍
8. mar 2021

Neurológia?