icon
1 / 1
avatar

Neurológia?

8. mar 2021
avatar

infúzia ???? bolo ti zle ?

8. mar 2021
avatar

@misa2704 áno neurológia...

8. mar 2021
avatar

@irusa zle myslíš po infuzke

8. mar 2021
avatar

@petka11111 pred.....že máš infúziu....

8. mar 2021
avatar

Skore uzdravenie. Mna zaujalo,ze preco je tolko ludi okolo teba?

8. mar 2021
avatar

Co sa ti stalo?

8. mar 2021
avatar

@petka11111 vidím podľa vankúša 😂 Strážske že?

8. mar 2021
avatar

@irusa nie nie koli chrbtici

8. mar 2021
avatar

@misa2704 ano😃

8. mar 2021
avatar

@ikaika chrbtica

8. mar 2021
avatar

@petka11111 zlaté sú tam aj ja k dr chodím 🙂

8. mar 2021
avatar

@misa2704 áno áno. Ešte ma čakajú 2 infuzky tak zajtra som tam zas

8. mar 2021
avatar

@petka11111 tak šťastlivo ❤️ nech ti skoro prejde

8. mar 2021
avatar

@misa2704 ďakujem pekne😍

8. mar 2021
avatar

@iwesska v iných krajinách už rok nesedia ľudia takto blízko pri sebe a tobôž nie v nemocnici, to bolo prvé, čo sa riešilo, Slovensko si ide podľa seba - tak to potom aj vyzerá...

8. mar 2021
avatar

@sisaka aj ja pozerám že čo to je a ten tigrovany vankúš zabil úplne 😂 vidno že som na sk už nebola nejaké roky u dr 😄

8. mar 2021