Okáň hruškový?
2. jún 2022
@aurorastone aj pre mňa, neznášam motýle 😂
2. jún 2022
Aj u nás bol;)
2. jún 2022
3. jún 2022
Isto by som tam tak dala ruku … isto 😂😂😂🫣
3. jún 2022
3. jún 2022
Okáň hruškový?
@aurorastone aj pre mňa, neznášam motýle 😂
Aj u nás bol;)
Isto by som tam tak dala ruku … isto 😂😂😂🫣
Jesus a pre mňa nočná mora a des 😵😵😵