Pekná sestrička 🙂
A mamina sa ako prísne tvári 🙂
18. nov 2017
@predajlm my už,len spomíname 🙂 🙂
18. nov 2017
petka11111
autor@larsen mamina .alá už asi stres 😂
18. nov 2017
@petka11111 Aha 🙂 Jasné. To to vysvetľuje a úplne ju chápem 🙂
18. nov 2017
Pekná sestrička 🙂
A mamina sa ako prísne tvári 🙂
@predajlm my už,len spomíname 🙂 🙂
@larsen mamina .alá už asi stres 😂
@petka11111 Aha 🙂 Jasné. To to vysvetľuje a úplne ju chápem 🙂
ako víla 🙂